Forum Forum dyd@ktyczne INoI UP w Krakowie Strona Główna Forum dyd@ktyczne INoI UP w Krakowie
Platforma pracy grupowej INoI UP w Krakowie

Praca dla studenta/ki

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dyd@ktyczne INoI UP w Krakowie Strona Główna -> Wątki z forów zamknietych i posty usuniete z forów aktywnych
Autor Wiadomość
U. Nowak

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Kraków

PostWysłany: 26 Sierpień 2008, 10:42 am    Temat postu: Praca dla studenta/ki

Witam,
Studenci zainteresowani podjęciem pracy na pół etatu (umowa na zastępstwo) w Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie proszę o zapoznanie się z opisem oferowanego stanowiska i przesłanie mailem CV oraz listu motywacyjnego na adres: [link widoczny dla zalogowanych].

Oczekiwania wobec kandydata:

Dyspozycyjność:
- w godz. 10.00-20.00 (ok. 5 godzin w ciągu dnia)
- w soboty 8.00-14.00

Zdolności komunikacyjne:
- asertywność
- kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole

Biegła obsługa komputera:
- programy edytorskie (Pakiet Office) i graficzne (Corel)
- wyszukiwanie informacji i przygotowywanie bibliografii
- umiejętność doboru słów kluczowych
- biegłe wyszukiwanie w Internecie

Skrupulatność, rzetelność, ponadprzeciętna dokładność

Obowiązki:
- obsługa czytelników – pełnienie dyżurów,
- obsługa baz danych biznesowych, prawniczych oraz prace nad bazą linków w systemie CMS,
- tworzenie kartotek tekstowych,
- redagowanie tekstów i ulotek reklamowych,
- rozliczanie i odpowiedzialność za kasę,
- obsługa kserografu i drukarki wraz z pobieraniem wpłat za wykonane kopie,
- pomoc w organizowaniu spotkań i wykładów otwartych,
- porządkowanie zbiorów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt na [link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam
Ula Nowak
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dyd@ktyczne INoI UP w Krakowie Strona Główna -> Wątki z forów zamknietych i posty usuniete z forów aktywnych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)